Verkoop

Hieronder vindt u een actuele lijst met bungalows die te koop staan.

Nummer 4


Dhr. Hoogeveen
T: 0521 360704 0653157141
Prijs: € 39.000,-

Nummer 6


A. Korving
T: 0343 44 46 46
E: JenAKorving@HetNet.nl
Prijs: € 49.900,-

Nummer 23


Joh. Bolmer
T: 0321334242 mob 0612168764
E: johbk@xs4all.nl
Prijs: € 52.500,- k.k.

Nummer 31


fam. Berlie
Prijs: € VERKOCHT

Nummer 38


Prijs: € VERKOCHT

Nummer 39


R.a.l Visscher en I.F.Noord
T: 020-6628090 mob 06 53112089
E: ingridnoord@tiscali.nl
Prijs: € 72.500

Nummer 45


Brigitte Olszewski
T: 0049 231/590155
E: brigitte@dokom.net
Prijs: € 40.000 VB

Nummer 76


Fam. Weihrauch
T: 0049 (0) 171 - 712 50 40
E: stw73@gmx.de
Prijs: € 59.000,00 VB

Nummer 85


Bertus Keuter
E: bertje.k9@gmail.com

Nummer 91


Prijs: € VERKOCHT

Nummer 96


Tineke Steenbergen
T: 0648115662 0655690058
E: tineke-46@hotmail.com
Prijs: € 49.000

Nummer 116


H. Blauw
T: hablauw.gmail.com
W: 55000

Nummer 118


Dinslage
T: 004917648397088
E: julia.dinslage@gmx.de
Prijs: € 68.000,-

Nummer 124


Wilhelm v.d. Kolk
E: wilhelmv.d.kolk@online.nl
Prijs: € VERKOCHT

Nummer 137


Eigenaar bungalow 137
T: 0621483544
E: tillvdk@hotmail.com
Prijs: € 79000

Nummer 140


M.A. Blankestein / J.P. Brouwer
T: 0321-333056 / 06-25443998
E: jpbmab2@yahoo.com
W: http://home.kpn.nl/pana80qp/
Prijs: € notk.

Nummer 142


Makelaardij van der Linden
Prijs: € VERKOCHT

Nummer 144


Gundlach
T: 0618275695
E: niels@gundlach.nu
Prijs: € n.o.t.k.

Nummer 154


P.E. Swart en K.T. van der Kolk
T: 31 (0)6 2148 3544
E: tillvdk@hotmail.com pe_swart@hotmail.com
Prijs: € 98.000,-

Nummer 155


Fam. Nagler
T: 49 (0)2041 - 709009
E: u-nagler53@gelsennet.de
Prijs: € VB 42.000,-

Nummer 156


Feddo Droog
T: 0629085368
E: omdroog@gmail.com
Prijs: € 89.000

Nummer 161


Dhr Slort
T: 06-26092767
E: wslort@gmail.com
Prijs: € 52.000,-

Nummer 166


A.de Lange / J.M. Naafs
T: 31 6 55325385
E: naafs64@gmail.com
W: www.jacquelinenaafs.nl
Prijs: € 59500 k.k.

Nummer 179


Huisboertje makelaar
Prijs: € VERKOCHT

Nummer 196


A. van der Hoofd
T: 00491791269855
E: info@vanderhoofd.de
Prijs: € 52.000 Euro

Nummer 205


Gerrarda van 't Verlaat
T: 31627319532
E: gerrardav@gmail.com
Prijs: € 39.000

Nummer 206


Fam. Steenbergen
T: 06-27450622- 06-25096636
E: elisabethsteenbergen@casema.nl
Prijs: € 65000.00

Nummer 210


Borut Junc
T: 00491722917423
E: borut@junc.de
Prijs: € 87.000

Nummer 220


A. Bleijenberg
T: 0321-313843 / 06-83125888
E: ableijenberg@solcon.nl
Prijs: € 49250,-

Wilt u meer informatie m.b.t. Bungalowpark De Bremerberg? Klik dan hier